loading
loading

Hüner Cam A.Ş. 50 yıldan bu yana züccaciye sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Anadolu Cam San. A.Ş.´nin genel distribütörlüğünü yapmakta olup her türlü cam gıda ambalajında çözüm ortaklığı yapmaktayız. Her geçen gün kendini yenileyen, globalleşen dünyada Avrupa standartlarında hizmet veren, Hüner Cam adıyla markalaşmış bir aile şirketidir.

50 yıldan beri yatırımlarımızı kendi memleketimiz olan Gaziantep´e yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu  amaçla  Hüner Grup olarak 2013 yılında 2.Organize sanayi Bölgesi Gaziantep'te 12.000 metrekarelik bağımsız alanda kurulan HÜNER NANO TEKSTİL çekim, baskı, dilimleme ve laminasyon, gibi zor üretim teknolojisi çözümlerinin tamamını kendi bünyesinde sağlayarak bebek bezi  ve yetişkin bezi üreticilerine  yönelik  “Tekstil Backsheet” üretim alanında yatırım kararı almış ve kısa sürede  uzmanlaşmıştır.

Dünya çapındaki  hizmet ağı, kısa terminleri,  depolama imkanlari, kişiye özel üretimleri ve tek fabrikada entegrasyonuyla HÜNER NANO TEKSTİL müşterilerine türlü avantajlar sunmaktadır.